Ramus pavėsis, tyliai čiurlenantis vanduo, švelnūs saulės spinduliai ir veidą glostantys malonūs brizai. Tokia yra mūsų vizija, kai galvojame apie… biurą. Taip, tai tiesa – mes manome, kad darbo vieta – lyg oazė. Ir šį pojūtį nešamės visur, kur bekeliautume.

Aplinka, kurioje dirbdami praleidžiate visą dieną – tai antri jūsų namai. Tai – šis tas daugiau nei tik stiklinius langus įrėminančios pilkos sienos su dirbtine šviesa virš galvų. Juk tai – vieta, kuri turi įkvėpti ir kurioje norite jaukiai jaustis.

Mums tai – iš mažiausių dalių sudaryta visuma. Lyg oazė, sužaliavusi pašėlusiai besisukančio verslo pasaulio viduryje. Tokia, kurioje kiekviena detalė svarbi. Bet surasti joms tinkamą vietą – verta, kad lengva būtų vėliau.

Ten, kur ne vien tvarkinga ir švaru, bet ir jauku, galima ramiai dirbti. Tokią aplinką, kurioje, atrodo, net kvėpuoti lengviau, kasdien jaučia ne tik įmonės darbuotojai, bet ir jūsų klientai. O juk to mes visi ir ieškome – užuovėjos, kurioje jaučiamės saugūs ir užtikrinti. Joje, lyg namuose, galime vieni kitais pasitikėti ir kartu pasiekti tai, ko trokštame. Tai – pagrindas tvariam komandos darbui ir
ilgalaikiam bendradarbiavimui.

Veiklus rūpestingumas

Rūpinamės savo darbuotojais taip, kad jie norėtų tą gerą jausmą skleisti toliau ir Jūsų biuru rūpintųsi lyg savo namais, kurdami jame jaukumą ir šilumą.

Jautrumas aplinkai

Girdime mums išsakomus norus ir matome tai, ko reikia kiekvienai aplinkai.

Atsižvelgdami į tai taikome inovacijas, kurios padeda jaustis patogiai ir darbingai.

Juokas

Skleidžiame gerą nuotaiką tiek savo komandoje, tiek ir bendraudami su klientais.

Tikime, kad tai – geriausias būdas susikalbėti.

Kokybės standartas

ERGO draudimo kompanijos Bendrosios civilinės atsakomybės draudimas
300 000 eurų sumai

ISO Kokybės sistema ISO 9001:2008, Aplinkos apsaugos sistema ISO 14001:2004, Darbuotojų saugos sistema BS OHSAS 18001:2007.

Darbuotojų ne teistumo pažymos. (klientui pageidaujant galime pateikti pas klientą dirbančio mūsų darbuotojo „Pažymą dėl įtariamųjų, kaltinamųjų ir nuteistųjų registro duomenų apie fizinį asmenį. Pažymą išduoda Informatikos ir ryšių departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos).

  • Įgyvendinti tikslus – taip lengva, kai viskas aplink Jums linki sėkmės.